Tekstylia do kuchni- TRENDY 2017

Rok 2017 przynosi ważne zmiany w naszym podejściu do życia i do aranżacji naszych wnętrz. Następuje odejście od globalnej cyfryzacji,  pośpiechu i pogoni za pieniędzmi na rzecz duńskiego „hygge”- pochwały tu i teraz w otoczeniu rodziny i przyjaciół, powrotu do natury i kultu rzemiosła.

Zmęczeni tempem dnia, szumem i technologią, chcemy w domu stworzyć sobie  zaciszną, przytulną i wygodną oazę do odpoczynku. To powoduje odejście od skandynawskiego minimalizmu na rzecz stylu rustykalnego, eko i śródziemnomorskiego.

Trendy te widoczne są również w aranżacji kuchni i jadalni. Preferujemy naturalne materiały, kolory natury- beże, zielenie, szarości, granaty oraz florystyczne desenie i marynistyczny styl.

Do stylu eko i rustykalnego idealnie sprawdzą się tekstylia kuchenne w kolorach beżu z delikatnym nadrukiem lub haftem ciekawej sentencji  Good Food angielskiej marki Cooksmart.

Food For Thought Main8FFT Apron 9653

Fartuch kuchenny, rękawica, komplet ściereczek kuchennych, a do tego w komplecie podkładki korkowe, kubeczki, pojemniki kuchenne, puszki i porcelana- wszystko w tonacji piaskowego beżu z dodatkiem złamanej bieli. Takie dodatki z pewnością ocieplą wnętrze i wprowadzą przytulną, rodzinną atmosferę!

Food For Thought Main3FFT T-Towels 9657

 

Do stylu rustykalnego również pasują tekstylia kuchenne w desenie kwiatowe. Najnowsza kolekcja BEE Happy angielskiej marki to jakby namalowany akwarelą obraz kolorowej łąki. Przywodzi na myśl odpoczynek, relaks i pozytywną, letnią aurę. Z pewnością wprowadzi do kuchni przytulność i sielską atmosferę.

Bee Happy Main Shot7Bee Happy Apron 9639

Przytulność i ciepły rodzinny klimat wprowadzą do wnętrza  tekstylia kuchenne Top Cat w graficzny wzór milusińskich kotów. To jakby odręczny rysunek  w ciepłych barwach z akcentem żywych kolorów lawendy i kobaltu.

Top Cats Main-NEW1Top Cats Apron 9509

Styl śródziemnomorski świetnie komponuje się z jasnymi, dobrze oświetlonymi wnętrzami. Tekstylia do kuchni i jadalni w marynistycznych wzorach wprowadzą wyrazisty akcent i powiew morskiego klimatu.

Coastal Home Main15Coastal Home Gauntlet 9534

Fartuszek kuchenny z rękawicą i ściereczkami w stylu marynarskim, a do kompletu podkładki korkowe, podkładki tekstylne oraz kubeczki. Można poczuć się jak nad morzem!

Coastal Home Apron 9533Coastal Home Tankard Blue 9592Coastal Home Main4Coastal Home Set of 3 T-Towels 9535